Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201

Naprawa rowerów elektrycznych

Nasze usługi

Oferujemy Państwu w naszym serwisie naprawę rowerów elektrycznych większości popularnych marek rowerów takich jak: BOSCH, BROSE, HAIBIKE, Ebike System, Panasonic, specialized, Impulse, XLC kit, COBI, TEKTRO, XION, PendiX, ENVIOLO, FAZUA, BAFANG, BH

U nas przeprowadzimy:
 • diagnostykę od 150zł
 • naprawę napędów elektrycznych
 • przeglądy i konserwacje rowerów
 • aktualizację oprogramowania wyświetlaczy
 • odczyt i usuwanie błędów z silników
 • montaż napędów elektrycznych do rowerów tradycyjnych (konwersja)
koło rowerowe przygotowane do sezonu
Rower Elektryczny Naprawa Elektronogi Krakow
Cennik przeglądu rowerów elektrycznych wynosi 150 PLN w przypadku rowerów bez amortyzatora lub z przednim amortyzatorem oraz 190 PLN w przypadków rowerów z podwójną amortyzacją (przód i tył).

Skorzystaj z możliwości zlecenia naprawy roweru elektrycznego specjalistom z naszego zakładu. Rowery elektryczne wymagają regularnego serwisowania, sprawdź zatem ofertę naszych usług i ciesz się sprawnym jednośladem.

Wykonując serwis rowerów elektrycznych, naprawiamy podzespoły i baterie różnych marek. Jesteśmy w stanie przeprowadzić regeneracje baterii w twoim jednośladzie przy czym oszczędzasz koszty wymiany na nową.

Dbamy o wysoką jakość naszych usług dlatego do każdego egzemplarza podchodzimy indywidualnie.


Cennik usług serwisowych dla rowerów elektrycznych:

DIAGNOSTYKA + aktualizacja oprogramowania, sprawdzenie podzespołów ROWERU ELEKTRYCZNEGO systemy: Bosch, Panasonic, Gazelle Innergy, Shimano Steps, Impulse, TranzX, ION : 150 zł.
 • Diagnostyka baterii: 50 zł.
 • Przegląd Gwarancyjny 130zł
 • Wymiana Dętki Tył (koszy dętki) ( Innergy, Panasonic) 50zł
 • Wymiana Dętki Tył (koszy dętki)( Bosch, Impulse) 50zł
 • Wymiana Dętki Przód + (koszy dętki)( Innergy, Panasonic) 40zł
 • Wymiana Dętki Przód + (koszy dętki) ( Bosch, Impulse) 20zł
 • Wymiana czujnika napięcia łańcucha (cena zawiera ustawienia poprawnych parametrów czujnika) 100zł
 • Wymiana czujnika obrotowego 50zł
 • Ustawienie poprawnych parametrów czujnika napięcia łańcucha 50zł
 • Wymiana łańcucha 40zł
 • Wymiana stacji dokującej panelu sterowania 50- 100zł
 • Przypisanie bateria do roweru 60zł

Dlaczego potrzebne jest serwisowanie rowerów elektrycznych ?


Rowery elektryczne wymagają serwisowania dokładnie z tych samych przyczyn, co rowery tradycyjne. Podczas jazdy różne ich części po prostu się zużywają, co nie zawsze zauważalne jest na pierwszy rzut oka bez wykonania dokładnego przeglądu.  Profesjonaliści zwykle zalecają dokonanie przynajmniej jednego przeglądu w ciągu roku, podczas którego zostaną sprawdzone wszystkie elementy roweru.

Dla wielu użytkowników rowerów – i tradycyjnych, i elektrycznych – najważniejsze jest wykonanie posezonowego przeglądu w dobrym serwisie rowerowym.


Podczas takiego przeglądu doświadczony serwisant zwykle dokładnie serwisuje cały rower i sprawdza poszczególne jego elementy. Czy koła wymagają centrowania? Czy łożyska wymagają wymiany? Czy regulacja przerzutek i hamulców będzie konieczna? Podczas tak gruntownego przeglądu jesteśmy w stanie wychwycić nawet najdrobniejsze niedociągnięcia, które wymagają poprawy. Przegląd posezonowy to również idealna szansa, aby doczyścić wszystkie elementy z ewentualnych zabrudzeń powstałych podczas intensywnej jazdy w sezonie. Dzięki temu zapobiegniemy korodowaniu roweru w czasie, gdy będzie on czekał na rozpoczęcie kolejnego sezonu. Podczas przeglądu roweru elektrycznego warto się też zastanowić, czy akumulator naszego jednośladu już wymaga wymiany, czy też możemy jeszcze z tym zaczekać. Jeżeli jednak wytrzymuje on znacznie krócej niż na początku użytkowania, a przez to jego moc stała się niewystarczająca, dobrze jest zaplanować zakup nowej baterii przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Dlaczego warto zrobić przegląd przedsezonowy?


Nawet po wykonaniu dokładnego przeglądu posezonowego wielu rowerzystów jest również zwolennikami przeglądu przedsezonowego. Jeżeli rower stał w zadaszonym miejscu, w którym nie był narażony na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych czy nadmiernego zapylenia, zwykle przegląd taki jest tylko formalnością. Wystarczy tylko odpowiednio naoliwić łańcuch i w razie potrzeby dopompować koła. Nie zapomnijmy także o doładowaniu akumulatora naszego elektrycznego jednośladu! Jeżeli jednak nasz rower nie stał w idealnych warunkach i byliśmy zmuszeni trzymać go na otwartym balkonie czy w zapylonym garażu, warto raz jeszcze dokładnie przyjrzeć się wszystkim poszczególnym elementom lub po prostu wybrać się na przegląd do serwisu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem

ELEKTRONOGI na ulicy Siemaszki 1 lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 790 733 030
Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201
Serwis hulajnóg
O nasOfertaWycenaGaleria
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07.00-16.00
Sb-Nd: Zamknięte

DARMOWY KURIER
Naprawa hulajnogi elektrycznej bez wychodzenia z domu! Zapakuj hulajnogę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!
ZAMÓW KURIERA
Translate »