Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201

Wymiana wyświetlacza w hulajnodze elektrycznej Xiaomi m365

Hulajnogi elektryczne to stosunkowo nowy wynalazek cieszący się ogromną popularnością. Na rynku nowe modele tego typu pojazdów pojawiają się aktualnie dosłownie co chwilę. Nieustanne ulepszanie kolejnych modeli różnego rodzaju urządzeń elektrycznych to obecnie dość powszechne zjawisko. Można je zaobserwować również w przypadku hulajnóg elektrycznych. Dotyczy to nie tylko samych producentów tych urządzeń, ale także ich posiadaczy. Niektórzy bowiem dokonują pewnych modyfikacji, w celu zwiększenia możliwości swoich pojazdów. O jakim ulepszaniu mowa? Temat ten omówiony zostanie na przykładzie hulajnogi elektrycznej Xiaomi m365. Zapraszamy do lektury.

Krótka charakterystyka hulajnogi elektrycznej Xiaomi m365

Hulajnoga elektryczna Xiaomi m365 słynie głównie ze swojej lekkości oraz poręczności. Wyposażona została w silnik o mocy 250 W. Maksymalna prędkość, jaką opisywana hulajnoga elektryczna może osiągnąć, wynosi 25 km/h. Akumulator litowo-jonowy umożliwia zaś przejechanie na jednym ładowaniu trasy o długości 30 kilometrów. Ten oraz inne modele hulajnóg elektrycznych cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród osób ceniących sobie pro ekologiczne działania, ale również osób, którym zależy na szybkim dotarciu do celu (zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy to panują największe korki).

Wymiana wyświetlacza w hulajnodze elektrycznej Xiaomi m365

Bardzo częstym zabiegiem, na który decydują się posiadacze hulajnogi elektrycznej Xiaomi m365 jest wymiana wyświetlacza. Zwykle wymiany dokonuje się na wyświetlacz z modelu m365 Pro. Jak to wygląda? Wszystko zaczyna się od zdjęcia maskownicy płytki drukowanej. Ważne jest, aby zrobić to bardzo ostrożnie, co zapobiegnie uszkodzeniu osłony. Po zdjęciu osłony maskującej kolejnym zadaniem będzie odkręcenie płytki drukowanej (do odkręcenia są 3 śrubki).

Następnie należy odpiąć wtyczki starego wyświetlacza, a następnie podłączyć wtyczki nowego. Teraz pozostaje już tylko dokręcenie płytki drukowanej oraz zamontowanie osłony maskującej. Wyświetlacz z modelu m365 Pro posiada takie funkcje, jak: trzy tryby jazdy, funkcja połączenia Bluetooth, wskaźnik naładowania baterii oraz prędkościomierz. Dlatego też wymiana wyświetlacza cieszy się w przypadku hulajnogi elektrycznej Xiaomi m365 dużą popularnością. Mimo, iż taki zabieg wydaje się być stosunkowo prosty, to jednak najlepiej powierzyć takie zadanie specjalistom. Dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że wszystko będzie działać tak jak powinno.

Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201
Serwis hulajnóg
O nasOfertaWycenaGaleria
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07.00-16.00
Sb-Nd: Zamknięte

DARMOWY KURIER
Naprawa hulajnogi elektrycznej bez wychodzenia z domu! Zapakuj hulajnogę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!
ZAMÓW KURIERA
Translate »