Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201

Wpływ właściwej wymiany opon i dętek na bezpieczeństwo jazdy na hulajnodze elektrycznej

Przebicie dętki w hulajnodze elektrycznej lub zwykła potrzeba zmiany kół na większe często wiąże się z koniecznością skorzystania z usług wulkanizatora. Zdecydowanie nie warto robić tego samodzielnie z uwagi na ryzyko. W takiej sytuacji warto postawić na usługi doświadczonego serwisu, który zrobi to szybko i profesjonalnie.

Jakie korzyści daje konwersja kół hulajnogi na większe?

Większe koła w hulajnodze elektrycznej wybierają osoby, które chcą jeździć z większą prędkością. Jest to rozwiązanie przydatne także dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie – większe koła dają gwarancję, że hulajnoga łatwiej będzie pokonywać przeszkody i w konsekwencji nie wykolei się.

Hulajnogi posiadające koła większych rozmiarów umożliwiają też elastyczność manewrowania nią oraz zapewniają jej lepszą przyczepność do podłoża. Przesiadka na większe opony zwiększa komfort jazdy i ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia hulajnogi dzięki większemu prześwitowi.

Wymiana i konwersja kół hulajnóg elektrycznych – zestaw do samodzielnego montażu? Lepiej zaufać profesjonalistom

Samodzielny zestaw do wymiany i konwersji kół hulajnogi składa się z narzędzi, które umożliwiają wymianę kół. Najczęściej taki zestaw składa się z zestawu opon, wspornika błotnika, dystansów oraz śrub oraz przedłużki tylnego światła. Wymiana jest jednak skomplikowana, a czas wykonywania naprawy i wymiany kół na większe zajmuje około 2 godzin. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług serwisu, który w niższej cenie wymieni koła na inne – wszystko szybko, tanio i bez ryzyka.

Serwis hulajnóg
O nasOfertaWycenaGaleria
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07.00-16.00
Sb-Nd: Zamknięte

DARMOWY KURIER
Naprawa hulajnogi elektrycznej bez wychodzenia z domu! Zapakuj hulajnogę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!
ZAMÓW KURIERA