Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201

Lakierowanie hulajnóg oraz rowerów

DLACZEGO LAKIEROWAĆ?

Renowacja i odnowienie lakiernicze pozwala na zachowanie oryginalnej ramy jednośladu bez konieczności jej wymiany. Zakup średniej i wysokiej klasy ramy hulajnogi bądź roweru wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami aniżeli jej lakierowanie lub renowacja.

Profesjonalne lakierowanie ram hulajnogi/roweru to doskonałe rozwiązanie na nowy design oraz dużo więcej przyjemności z jazdy odnowionym pojazdem z wybraną kolorystyką.
Hulajnoga

KIM JESTEŚMY?


Od lat zajmujemy się profesjonalnym lakierowaniem pojazdów oraz różnymi elementami. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do amatorów jednośladów.

Jeśli twój pojazd posiada rysy lub uszkodzenia lub też po prostu chcesz zmienić jego kolor to jest właściwe miejsce w którym tego dokonamy.

OFERTA

  • Używamy lakierów samochodowych i motocyklowych tylko renomowanych firm.
  • Lakiery bezbarwne i matowe są stosowane wyłącznie twarde z bardzo dużą ilością filtrów UV co daje nam pewność że co najmniej przez kilkanaście lat nie wyblakną i nie stracą intensywności koloru oraz przejrzystości lakieru bezbarwnego.
  • Do wykonania powierzonych nam zleceń lakierniczych używamy wszystkich renomowanych komponentów dostępnych na rynku. takich jak: bazy lakiernicze, metaliczne, perłowe, trójwarstwowe, Xirallic, fluo, itp.
  • Posiadamy profesjonalną komorę lakierniczą.
  • Przeprowadzamy usuwanie starego lakieru metodami takimi jak: piaskowanie, szkiełkowanie, chemiczne, oraz ręcznie (karbon), w zależności od materiału z którego wykonany jest element.
  • Przed przystąpieniem do prac czyszczenia i lakierowania, wszystkie gwinty, stery, suporty i inne detale, są zabezpieczone przed zanieczyszczeniem.
  • Lakier bezbarwny polerowany jest papierami ściernymi wodnymi o wysokiej gramaturze do 2500, a końcowy etap to polerowanie przy użyciu past polerskich do gramatury 4000.
  • Możliwość lakierowania łączonego: lakier matowy + wstawki lakier połysk. W tym przypadku może wystąpić między lakierami delikatne uczucie progu. Wynika to z technologii łączenia dwóch różnych lakierów.
  • Przyjmujemy do renowacji wszelkiego rodzaju ramy hulajnóg i rowerów.

Wycena

1. Podczas procesu wyceny najpierw zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta i elementami do renowacji.
2. Ustalamy wycenę, a potem pomagamy klientowi podjąć decyzję o ostatecznym projekcie i realizacji.
Ostatecznie, cena usługi jest zawsze ustalana indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest wyjątkowy.
Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201
Serwis hulajnóg
O nasOfertaWycenaGaleria
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07.00-16.00
Sb-Nd: Zamknięte

DARMOWY KURIER
Naprawa hulajnogi elektrycznej bez wychodzenia z domu! Zapakuj hulajnogę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!
ZAMÓW KURIERA
Translate »