Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201

Regeneracja BMW Frugal 5

Hulajnogi elektryczne to doskonała alternatywa dla pojazdów spalinowych wykorzystywanych do pokonywania niewielkich dystansów. Świetnie sprawdzają się one zwłaszcza w tak zwanych „godzinach szczytu”, kiedy to bardzo ciężko jest sprawnie przejechać przez miasto. Częste oraz długotrwałe użytkowanie tego rodzaju nowoczesnego sprzętu wiąże się oczywiście ze stopniowym zużywaniem się jego poszczególnych części. Dlatego też ważne jest częste dokonywanie przeglądów oraz obserwacja ewentualnych objawów uszkodzeń. Tylko dzięki temu posiadana przez nas hulajnoga będzie mogła być użytkowana przez długie lata. Na co powinniśmy w szczególności zwracać uwagę? W jaki sposób możemy dokonać regeneracji naszej hulajnogi elektrycznej?

Parę słów na temat hulajnogi elektrycznej Frugal 5

Poruszone wyżej kwestie omówione zostaną na przykładzie hulajnogi elektrycznej Frugal 5. Jest to sprzęt praktycznie na każdą kieszeń, nadający się dla użytkowników we wszystkich przedziałach wiekowych (warto jednak wspomnieć, że dedykowana jest ona osobom, których waga nie przekracza 90 kilogramów).

Hulajnoga ta wyposażona została w silnik o mocy 250 W. Na jednym pełnym ładowaniu (które trwa od 2 do 3 godzin) przejechać nią można 13 kilometrów. Nie jest to więc zbyt imponujący dystans, jednak na poruszanie się po miejskich uliczkach jest to w zupełności wystarczające. Dodatkowo sprzęt ten posiada czytelny wyświetlacz LCD informujący użytkownika o stanie pojazdu oraz jego parametrach (takich, jak na przykład: aktualna prędkość).

Jak utrzymać hulajnogę Frugal 5 w dobrej kondycji?

Każdy posiadacz hulajnogi elektrycznej chciałby, aby działała ona sprawnie jak najdłużej. W rzeczywistości wszystko leży w naszych rękach. To, jak długo będziemy mogli cieszyć się tego rodzaju sprzętem zależy tylko od nas. Bardzo ważne jest to, aby w każdej niepokojącej sytuacji zgłaszać się do odpowiedniego serwisu. Wykwalifikowani specjaliści będą wówczas mogli szybko postawić diagnozę oraz dokonać ewentualnych napraw. Formą regeneracji hulajnogi elektrycznej jest między innymi okresowa wymiana baterii.

 Oprócz tego istotne jest również, aby raz na jakiś czas usunąć nadmierne luzy kierownicy. Takie działania nie tylko przedłużą życie naszej hulajnodze elektrycznej ale również sprawią, że poruszanie się z jej pomocą będzie w pełni komfortowe. Należy również wspomnieć, że regeneracji hulajnogi nie warto przeprowadzać na własną rękę, gdyż w niektórych przypadkach może ona przynieść więcej szkód niż korzyści.

Kraków, ul.Siemaszki 1 31-201
Serwis hulajnóg
O nasOfertaWycenaGaleria
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07.00-16.00
Sb-Nd: Zamknięte

DARMOWY KURIER
Naprawa hulajnogi elektrycznej bez wychodzenia z domu! Zapakuj hulajnogę, a następnie zamów kuriera, który odbierze ją od Ciebie i dostarczy na nasz adres. My pokrywamy koszt przesyłki!
ZAMÓW KURIERA
Translate »